Fotogalerie

galerie v této rubrice

 

Rybářské závody dětí Benátky 19.5.2019

19.05.2019

Dnešní májová neděle nejen že přinesla krásné počasí, ale i závody dětí na obecním rybníku v Benátkách u Štěpánova.Účastnilo se třicet dětí a pro každého účastníka závodu byla nachystaná cena. Poděkování patří všem pořadatelům, výboru místní skupiny Štěpánov ČRS MO Ol., sponzorům a vedoucím rybářského kroužku ve Štěpánově.

prohlédnout fotogalerii »  

Rozvoz pstruhů 14.4.2019

14.04.2019

......7 den, den kdy odpočíval po své práci. My ovšem ne. Rozvoz potočáka a duháka do pstruhového revíru Šumice. Nic však nejde hladce. Nákladka v pstruží líhni Bělá šla jak po másle, ale rozvoz na Konicku nebyl jednoduchý. I vozidlo s pohonem 4x4 zapadlo. Vše řešil naštěstí specielní lesnický stroj. A také jsme celou záležitost zcele profesionálně a bez dalších komplikací ošetřili. Pstroužci jsou vysazeni a to je to hlavní.

prohlédnout fotogalerii »  

Výlov RZ Liboš 13.4.2019

13.04.2019

I přes nepřízeň počasí se dnes uskutečnil výlov chovného rybníka RZ Liboš. Opět velký kus práce a lví podíl navazující na výlov minulý týden měl náš rybářský hospodář Josef Faltýnek. Bylo vyloveno celkem 1125 kg amura bílého v průměrné hmotnosti 0,85 kg. Poděkování samozřejmě patří také rybníkářům, lovící četě a všem co nám dnes pomohli. Výlov navštívil i pan starosta obce Liboš.

prohlédnout fotogalerii »