Obecná diskuse

Pro vkládání příspěvku je nutné se přihlásit.

Příspěvky uživatelů

 

MRK MRK

(15.01.2018 20:26 / Zatloukal Pavel)

Dobrý večer, děkuji za Vaši reakci. Myslím si, že slušně vedená diskuze je základem každé komunikace. Pokud přijdete na schůzi MS pod kterou patříte a vyjádříte názor, bude jen dobře. Přeji Vám hodně zdaru. PZ

 
 

Zatloukal Pavel

(15.01.2018 08:00 / Mrk Mrk )

Vazeny pane , dukazy samozrejme nemam , kdybych je mel , tak bych je samozrejme nepsal sem , ale obratil se na prislusne urady . V lete 2016 jsem tohle videl osobne , kdyz jsem se byl projit s pritelkyni na zadni jezero . Ale letos si dam zalezet a obcas se v noci na geby nebo hlusaky dojdu podivat . Nicmene to nic nemeni na tom , ze se tohle delo . Uz to tady zminilo vice lidi . Jde jen o to chytit dotycneho pri cinu a pak si pohlidat aby se vec nezametla pod stul . Hlavni duvod je ale ten , ze tohle se v mo prehlizi a tak by to byt nemelo .

 
 

MRK MRK

(14.01.2018 18:38 / Zatloukal Pavel)

Dobrý večer vážený pane neznámý. To co píšete o panu Faltýnkovi začíná trochu něčím zavánět. Pokud máte, předložte důkazy. Protože pokud je to .... jedna paní povídala, tak to sem netahejte. S panem Faltýnkem mám jen dobré zkušenosti.
Pokud se chcete projevit jako chlap, tak se projevte. Zatím jen zpochybňujete, urážíte a napadáte. Pokud se Vám v MO ČRS Olomouc nelíbí, klidně přestupte jinam, třeba budete víc spokojený. PZ

 
 

Prucek Miroslav

(14.01.2018 11:32 / Mrk Mrk )

Bachorky ? A co pan Faltynek ? Clen rs a kamarady kontroloval pod vlivem . Chyta sumce na gebech pres noc a jeste se tam vyvazi autem . Tohle nejsou bachorky ale PRAVDA ! A vsechno mu prochazi ! A to nam ma delat hospodare . Tak nevim proc tady hrajete tuhle trapnou komedii . Zrejme jste nejak uzce spjat s organizaci nebo kamaradicek .

 
 

Lakatoš Džar mil de Mongol

(14.01.2018 07:48 / Pavel Montacak)

Stačí si kliknout dokumenty ke stažení kde se píše o táboření a bivakování - Tatare!